3 דקות קריאה
02 Nov
02Nov

מציאות מדומה (VR) היא טכנולוגיה המתפתחת במהירות, ומפתחים משחררים משחקים חדשים ומלהיבים כל הזמן. בשנים 2023-2024 ראינו שוחררו מספר משחקי VR חדשים, ורבים נוספים צפויים לצאת בקרוב. במאמר זה נסקור כמה ממשחקי ה-VR החדשים והמרגשים ביותר שיצאו בשנים 2023-2024.

נדון במשחקים ממגוון ז'אנרים, כולל פעולה, הרפתקאות, ירי וחקירה. נציג גם משחקים חדשים מזיכיונות פופולריים, כמו מלחמת הכוכבים ו-The Legend of Zelda.


משחקים שפורסמו בשנת 2023 מלחמת הכוכבים: סיפורים מקצה הגלקסיה – שיחה אחרונה (2023)
Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge – Last Call היא הרחבה למשחק ה-VR הפופולרי Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge, שיצא בשנת 2020. הרחבה זו מאפשרת לשחקנים לחקור את כוכב הלכת Batuu, התפאורה של המשחק המקורי , ולחוות ארבעה סיפורים חדשים
Myst (2023)

גרסת ה-VR של Myst שומרת על כל מה שהפך את המשחק המקורי לקלאסי, אבל היא גם מציעה חוויה חדשה ומרגשת. שחקנים יכולים לחקור את האי Myst בצורה אינטראקטיבית יותר, תוך שימוש בתנועותיהם ובמצלמות ה-VR כדי לחקור את הסביבה.


Resident Evil 4 VR (2023)

גרסת ה-VR של Resident Evil 4 מציעה חוויה חדשה ומרגשת. שחקנים יכולים לחקור את העולם בצורה אינטראקטיבית יותר, תוך שימוש בתנועותיהם ובמצלמות ה-VR כדי לחקור את הסביבה. המשחק כולל גם משחק משופר, עם פקדים חדשים ויכולות צילום משופרות.


אחרי הנפילה (2023)

After the Fall הוא משחק פעולה שיתופי עבור VR שפותח על ידי Vertigo Games. המשחק שוחרר בשנת 2023 עבור PlayStation VR, Meta Quest 2 ו-Steam VR.


Sniper Elite VR (2023)

Sniper Elite VR הוא משחק יריות טקטי ל-VR שפותח על ידי Rebellion Developments. המשחק שוחרר בשנת 2023 עבור PlayStation VR, Meta Quest 2 ו-Steam VR.


משחקים בקרוב Call of Duty: Modern Warfare 2 VR (2023)

Call of Duty: Modern Warfare 2 VR הוא משחק יריות אקשן ל-VR שפותח על ידי Infinity Ward ו-Raven Software. המשחק שוחרר בשנת 2023 עבור PlayStation VR, Meta Quest 2 ו-Steam VR.


The Walking Dead: Saints & Sinners – פרק 3 (2023) The Walking Dead: Saints & Sinners – פרק 3 הוא משחק הרפתקאות אקשן ל-VR שפותח על ידי Skydance Interactive. המשחק שוחרר בשנת 2023 עבור Oculus Quest 2.


Half-Life: Alyx – Levitation (2023)

Half-Life: Alyx – Levitation הוא משחק מחשב VR שפותח על ידי Crowbar Collective. המשחק הוא מודול משחק עצמאי עבור Half-Life: Alyx, המוגדר מיד לאחר סיום המשחק המקורי.


The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 VR (2024)

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 VR הוא משחק מחשב VR שפותח על ידי Nintendo EPD ו-Monolit Soft. המשחק הוא גרסה מחודשת של המשחק The Legend of Zelda: Breath of the Wild, המתרחש בעולם פתוח מלא הרפתקאות.


GTA V VR (2024)

GTA V VR הוא משחק מחשב VR שפותח על ידי Rockstar Games. המשחק הוא גרסה מחודשת למשחק Grand Theft Auto V, המתרחש בעולם פתוח מלא הרפתקאות.


סיכום

אלו הם רק כמה ממשחקי ה-VR החדשים והמרגשים ביותר שיצאו בשנת 2023 ויגיעו בקרוב. שוק ה-VR ממשיך לצמוח, ואין ספק שנראה עוד משחקים מעולים בעתיד.
המאמר נכתב על ידי עמית קיסר ובארד


הנה כמה מאמרים חדשים ומלהיבים שלא תרצו לפספס! 

  1. מרגישים כפור: VR Cold Sensation Tech נמצא כאן
  2. Apple Vision Pro: העתיד של מחשוב מרחבי
  3. האם מציאות מדומה יכולה להריח את הפליצים שלך?
  4. Meta Quest 3: כל מה שאתה צריך לדעת
  5. מוצרים מדהימים ל-VR שלך מאמזון
  6. האביזרים הטובים ביותר עבור Microsoft Flight Simulator
  7. חווה את עתיד המין עם מציאות מדומה ובינה מלאכותית
  8. מציאות מדומה: עולם חדש לגמרי נפתח בפניכם באיביי
  9. כיצד לצפות בנטפליקס ב-VR: מדריך שלב אחר שלבלהלן הקישורים לדפי המדיה החברתית שלי:


פייסבוק: [ קישור ]

יוטיוב:  [קישור]

לינקדאין: [ קישור ]

טוויטר (x) : [ קישור ]

google.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.