1 דקות קריאה
13 Dec
13Dec

חגרו חגורות, חובבי VR, כי בריטניה שברה שיא מציאות מדומה ביום שישי השחור! נתונים מ-GfK חושפים שההכנסות מ-VR זינקו לשיאים אי פעם במהלך טירוף הקניות הזה, ומסמנים עלייה של 33% במכירות המשקפות בהשוואה לשנה שעברה. אבל רגע, זה לא כל הסיפור...בעוד שההכנסות הכוללות עלו ב-17%, הזינוק במכירות המשקפות מרמז על טוויסט מרתק: נראה שה-Meta Quest 2, עכשיו במחיר הזול ביותר שלו אי פעם (250 פאונד בבריטניה! ), 

השולטים בסצנה, המתמודדים מהדור החדש, Meta Quest 3 ו-Playstation VR 2, למרות השקתם השנה, נותרו לא מופתעים מההנחות, וקיבלו בערך כפול מתג המחיר של קודמו. והנתונים מגבים זאת.


בלאק פריידיי מכירות Quest 2 גברו על Quest 3 ביותר מפי 2 באמזון, מה שמשקף את הפיתוי של סבירות. אבל הנה החלק המפתיע: למרות פער המחירים, Quest 3 הופיע חזק בדיוק כמו Quest 2 ב-2020 בפלטפורמת ה-PC VR של Valve. אז מה זה אומר לנו? VR משגשג בבריטניה, כאשר Quest 2 מוביל את המטען כשער ידידותי לכיס ל-metaverse. בינתיים, המכשירים היוקרתיים, בעודם מתמודדים עם תחרות קשה יותר, חוצבים נישה משלהם בחלל ה-PC VR.


בקיצור, ה-VR Black Friday של בריטניה היה סיפור של שני קווסטים: סבירות מצד אחד, וטכנולוגיה מתקדמת מצד שני. זהו סימן ברור לכך ש-VR מגוונת, שואבת קהלים רחבים יותר תוך כדי דחיפה של גבולות הטבילה והביצועים. חבר'ה, עתיד ה-VR נראה מזהיר מתמיד!


המאמר נכתב על ידי עמית קיסר ובארד


The article was written by Amit Caesar and Bard


google.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.