1 דקות קריאה
13 Mar
13Mar

השנה הייתה 2034 והעולם עבר מהפכה על ידי הכנסת טכנולוגיית המציאות המדומה. כולם נדהמו ממה שהטכנולוגיה החדשה הזו יכולה לעשות ואנשים בכל מקום היו להוטים לנסות אותה. עם זאת, הם לא ידעו שהטכנולוגיה הנראית לא מזיקה הזו הייתה למעשה חלק מזימה מרושעת להשתלט על העולם.


המוחות האמיתיים מאחורי התוכנית הזו היו קבוצה של מיליארדרים טכנולוגיים רבי עוצמה, שתמרנו בשקט את השוק והשקיעו בטכנולוגיית מציאות מדומה במשך שנים. הם תכננו להשתמש בטכנולוגיה כדי ליצור רשת גלובלית של מעקב ובקרה.


 באמצעות הרשת הזו, הם יוכלו לפקח ולתמרן אנשים בכל רחבי העולם. זו הייתה תוכנית מבריקה והיא כמעט עבדה. המיליארדרים הטכנולוגיים כמעט הצליחו במשימתם כאשר ממשלות העולם קלטו את העלילה. הם פעלו מיד כדי לסגור את טכנולוגיית המציאות המדומה ולשים קץ לתוכנית המיליארדרים הטכנולוגיים.


בסופו של דבר, המיליארדרים הטכנולוגיים נעצרו והעולם ניצל מהתוכנית המרושעת שלהם. עם זאת, טכנולוגיית המציאות המדומה עדיין הייתה בשימוש נרחב בעולם והיא עדיין נשארת פופולרית כיום. אנשים בכל מקום ממשיכים להשתמש בו לבידור, חינוך ועוד. עם זאת, הם לא יודעים שהטכנולוגיה הזו הייתה
 

google.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.