1 דקות קריאה
07 Jun
07Jun

עם הטכנולוגיה המתקדמת במהירות, אלמנטים של מציאות מוגברת ומציאות מדומה יהפכו לשיקולים חשובים במגוון דרכים, כאשר משקפי AR מאפשרים שכבות חזותיות על נקודת המבט שלך בעולם האמיתי ומשקפות VR המאפשרות אפשרויות חיבור חדשות לחלוטין.
זה יפתח שורה של הזדמנויות חדשות למשווקים, וזה המקום שבו נכנס הדו"ח החדש של פייסבוק.

פייסבוק פרסמה השבוע דו"ח חדש בן 28 עמודים על איך מתפתחות מציאות רבודה ומציאות מדומה ולאן פניהן מועדות מבחינת צרכנים עניין, יישומים עתידיים, שירות ועוד.את הדוח המלא ניתן להוריד כאן , אבל נעבור על כמה דגשים בפוסט זה.

בראש ובראשונה, פייסבוק מציגה את המרכיבים המרכזיים המניעים את השלב הבא של פיתוח AR/VR, כמו גם לאן מועדות פניהם של כל אחד מהם בהתבסס על מגמות השימוש הנוכחיות.


שינויים טכנולוגיים קודמים, כמו קישוריות ניידת, הלכו בדרך דומה, והראו ששני האלמנטים יהפכו להרבה יותר משפיעים ובעלי ערך בחיי היומיום בקרוב.

לפי פייסבוק, 75% מכלל בעלי העסקים מצפים להשתמש בטכנולוגיית AR ו-VR בשנתיים הקרובות, כאשר ההוצאה העולמית על AR ו-VR צפויה לגדול פי 6.
כפי שאתה יכול לראות, אימוץ המשתמשים נמצא במגמת עלייה, עם ביקוש חזק לתוכן AR, במיוחד כאשר יותר אנשים פונים למסחר אלקטרוני ולקניות מקוונות.

טכנולוגיית AR ו-VR עשויות לספק פתרונות סוחפים כדי לגשר על הפער בין חווית הקנייה המקוונת לחוויית הקנייה בחנות, וצרכנים נוספים כבר פונים אל הכלים הללו כדי לעזור להם בגילוי מוצרים ובחיבור למותג.
כמו כן, ראוי לציין, לפי הנתונים של פייסבוק, החיפושים בשפה האנגלית של AR ו-VR בפייסבוק גדלו כמעט פי שניים מהר יותר בשווקים מתעוררים מאשר בשווקים בוגרים, מה שמראה שעדיין יש מקום לצמיחה.


עם זאת, בהתבסס על מגמות פייסבוק, העניין גובר בכל שוק, תוך שימת דגש על העובדה שפלטפורמות טכנולוגיות סוחפות יותר יהיו קריטיות לצמיחה עתידית, ויכולות לפתוח דרכים חדשות לחלוטין להתחבר ללקוחות ולהגביר את המבצעים עבור החברה שלך.לפי פייסבוק:
"ל-AR ו-VR יש את הפוטנציאל לשנות את האופן שבו אנשים מתקשרים עם מותגים, כמו גם את האופן שבו מותגים מקיימים אינטראקציה עם אנשים. תאר לעצמך לפגוש מעצבי אופנה מפורסמים אחד על אחד, לראות כיצד השפתון נקשר לשפתיים על ידי הפיכתם לחלק מ- האיפור הכימי של המוצר, או שדמיינו מחדש את הבית על ידי מנהל קריאייטיב מבריק."

עוד לא הגענו. טכנולוגיית AR עדיין צומחת, ומכשירי AR לבישים רק עכשיו מופיעים לראשונה. אבל השינוי הגדול הבא בדרך, והוא יביא שלל הזדמנויות חדשות במגוון דרכים.

כמה דברים מעניינים לחשוב עליהם ואולי להתחיל לשלב בתכנון שלך.

את הדוח המלא "AR/VR: New Dimensions of Connection" מפייסבוק ניתן למצוא כאן .

מאמר של עמית קיסר

google.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.